Oferta

Gorlicka 54-58e -

ul. Gorlicka 54-58e, Wrocław


mieszkania dostępne od 25-11-2012

Opis

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością zapraszamy do zapoznania się z naszą kolejną ofertą. Jesienią 2013 r. oddane do użytkowania zostały  dwa budynki mieszkalne wielorodzinne (A i B), niepodpiwniczone o czterech kondygnacjach naziemnych (3-piętrowe) bez wind. Budynki są ogrzewane z lokalnych kotłowni gazowych- po jednej na budynek. Obiekty posiadają pełną infrastrukturę tj. chodniki, drogę, zieleń, plac zabaw oraz miejsca parkingowe.

W sumie zaprojektowano 256 mieszkań 1-, 2-, i 3-pokojowych o zróżnicowanej strukturze. Największą ich część stanowią tradycyjnie mieszkania 2-pokojowe z osobną kuchnią, jedno- lub dwustronne, których powierzchnia kształtuje sie w przedziale 45 - 53 mkw. Na drugim miejscu są mieszkania 3-pokojowe o metrażu 51 do max. 69 mkw. - do wyboru z osobną kuchnią lub aneksem kuchennym, niektóre z dwoma łazienkami. Całości dopełniają małe mieszkania 2-pokojowe z aneksem kuchennym o pow. ok. od 37 do 40 mkw. oraz kawalerki z osobną kuchnią o metrażu 27-39 mkw. Lokale w większości posiadają balkon, a te usytuowane na I piętrze od wewnętrznej strony budynku mają dostęp do wspólnego tarasu. Ilość mieszkań na piętrze, to 4 do 7 lokali. Ponadto na parterach zaprojektowano również kilka indywidualnych garaży, komórki lokatorskie oraz garaże wielostanowiskowe, w których znajdują się miejsca parkingowe zarówno z jedno- jak i dwustanowiskowe.

 Psie Pole zapewnia pełną infrastrukturę osiedlową. Znajduja się tutaj m.in. przychodnie lekarskie, apteki, żłobki, przedszkola, szkoła podstawowa nr 10, gimnazjum nr 2, LO XVI, technikum nr 6, sklepy spożywcze i różnych innych branż, zakłady usługowe, oddziały bankowe i pocztowe. Zaletą jest łatwy dojazd do centrum miasta:Dworzec Główny, Rynek, Pl. Grunwaldzki - gdzie znajduje się większość szkół wyższych (m.in. Akademia Medyczna, Politechnika Wrocławska, Uniwersytet Wrocławski, Uniwersytet Przyrodniczy) zarówno własnym samochodem, jak i środkami komunikacji miejskiej - autobusami linii N, 131 i 331, a z centrum Psiego Pola - D, 141, 147, 128. Dostęp do bogatej gamy sieci handlowych, sklepów oraz centra rozrywkowe - Centrum Korona, Real, Castorama, Miasto Mebli, Meble Polonia, Restaurama, zapewnia szybkie i dogodne w czasie zakupy.    

Usytuowanie inwestycji umożliwia również sprawny dojazd do AOW A-8, która omija centrum Wrocławia od strony zachodniej i północno-zachodniej oraz drogi wyjazdowej w kierunku na Warszawę.

Dla osób szukających relaksu, wytchnienia, dobrego samopoczucia i kondycji okolica oferuje atrakcyjne tereny zielone wzdłuż rzeki Widawy, na której organizowane są np. spływy kajakowe w sezonie wiosenno-letnim.

Zapraszamy na prezentację mieszkań będących w ofercie sprzedaży przy ul. Gorlickiej 54-58e we Wrocławiu
- od wtorku do piątku w godz. 11.00-15.00
- sobota-niedziela w godz. 10.00-15.00

Prosimy zgłaszać się do lokalu nr 4 w bramie Gorlicka 54a (klatka A6)

powrót

Q deweloper
Gazele biznesu
Solidna firma 2012

Ta strona korzysta z plików cookie. Szczegóły znajdziesz w Regulaminie